Memo

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2005
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 45 Kwa
Ana Motorlar 400 HP Cummins
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Memo

Yat Hakkında:

Denizlerin haşmetli sultanı Memo yat 2005 yılında üretilmiş bir başyapıttır. 30 metre uzunluğa sahip yatta 16 kişiye kadar misafir ağırlanabilmektedir. 5 kişilik mürettebatın bulunduğu yatımızda 2 master kabin, 4 double kabin ve 2 twin kabin yer almaktadır.

Tam donanımlı salonunda bar, yemek masası ve oturma alanı bulunmaktadır. Mobilyalar tam donanımlı olmakla birlikte klasik esintiler taşımaktadır. Personele ait ayrı bir kabinin bulunduğu yatın salonunda müzik sistemi ve uydu-tv yer almaktadır. Su sporu severlerin de unutulmadığı yatta şnorkel ekipmanlarının yanı sıra, balık tutma malzemeleri, güneş tenteleri ve güneş yatakları bulunur. 

Seçkin yiyeceklerin servis edildiği Memo Yatı’nın mutfağı tam ekipmanlıdır. Turkuaz mavisi sular üzerinde harika yolculuklar yaparken Ege ve Akdeniz’in seçkin mutfaklarından seçmece yiyecekler yiyebileceksiniz. 5 yıldızlı otel konforunu yaşayacağız delüks mavi tur teknemizde unutulmaz anılar yaşayacaksınız.

Hava ve deniz koşulları uygun olduğunda yelken seyri de yapabileceğiniz Memo’da konforlu bir tatilin tadını çıkaracaksınız. Eğer sizler de bu imkanlardan yararlanmak isterseniz turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 1600 € / Günlük
Temmuz 2000 € / Günlük
Ağustos 2200 € / Günlük
Eylül 1700 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük