Maske 2

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör ALBO 22 kwa
Ana Motorlar 2x330 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Maske 2

Yat Hakkında:

Heybetli ve asil duruşuyla gören herkesi etkileyen Maske 2 Yat, 2012 yılında denize indirilmiştir. Tam 30 metre uzunluğa sahip yat 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilmektedir. 4 kişilik deneyimli ve güler yüzlü mürettebatı sizlere memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır. Yatımızda geçireceğiniz tatil sizler ve dostlarınız için unutulmaz anılarınızdan birini oluşturacaktır.

Toplamda 6 adet kabin bulunan yatımızda 2 Master, 2 Double ve 2 Twin kabin yer almaktadır. Etkin klima sistemiyle sizleri yazın bunaltıcı sıcağından koruyan teknemiz sizlere ferah bir ortam sunmaktadır. Tam donanımlı ve modern mobilyalı şekilde dizayn edilmiş salonumuz kaliteli işçilik ve materyalle üretilmiştir. Sizlere Ege ve Akdeniz’in seçkin yemeklerini sunacak mutfağımız ise tam ekipmanlıdır.

Su sporu severlerin de eğleneceği çeşitli su oyuncakları bulunan yatımızda suyla içli dışlı olabileceksiniz. Ege ve Akdeniz’in seçkin koylarında demirlerken denizin turkuaz mavisiye doyacaksınız. 

Maske 2 gulet ile geçireceğiniz tatil sizler için muhteşem bir deneyim olacak. Eğer siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1350 € / Günlük
Haziran 1750 € / Günlük
Temmuz 2250 € / Günlük
Ağustos 2250 € / Günlük
Eylül 1750 € / Günlük
Ekim 1350 € / Günlük