Maske 1

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2014
Uzunluk 24 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 22 Kwa. Albomarine
Ana Motorlar 2 X 280 HP Iveco
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 3
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin

Maske 1

Yat Hakkında:

Maske 1 yat lüks ve konforlu yapısıyla tatil severlere harika fırsatlar sunuyor. Mavi tur yolculukları için tasarlanmış bu tekne 2014 yılında üretilmiştir. 24 metre uzunluğuyla 10 kişiye kadar olan gruplarınızı ağırlayabilen teknemiz 4 kişilik mürettebatıyla sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. 

3 Master ve 2 double kabin bulunan yatımızda toplamda 5 adet kabin yer almaktadır. Klima sisteminin bulunduğu yatımızda yaz sıcağının bunaltısından kurtulacak, ferah bir tatil geçirebileceksiniz. Modern mobilyalı ve tam donanımlı olarak dizayn edilmiş salonu sizlere ve sevdiklerinize ferah bir ortam sunmakta. Ege ve Akdeniz’in seçkin lezzetlerini sunacak olan mutfağı her türlü yetkinliğe sahip. Maske 1 sizlere ve sevdiklerinize harika bir tatil fırsatı sunarken, unutulmayacak anılarınızın da mimarlığını yapacak.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda bazı su oyuncakları mevcut. Teknemiz Güney Ege ve Akdeniz’in eşsiz sularında demirlerken siz de denizin tadını doyasına çıkarabileceksiniz.

Maske 1 gulet ile yapacağınız tatil sizlere lüks sunmakta. Yatımızla eşsiz bir tatil yapmak istiyorsanız turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 1750 € / Günlük
Temmuz 2000 € / Günlük
Ağustos 2000 € / Günlük
Eylül 1750 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük