M&M

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 35 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x Kohler 50KW 380V
Ana Motorlar 2 x CAT 1875 HP C32
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 1

M&M

Yat Hakkında:

Estetik ve şık görünümüyle gören herkesin gönlünü fetheden M&M motoryat size ve dostlarınıza unutulmayacak bir tatil vadediyor. 35 metre uzunluğuyla 10 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı ağırlayabilen yatımızda 5 adet kabin yer almakta. Bu kabinler 2 Master, 2 Double ve 1 Twin kabin şeklinde inşa edilmiş. 6 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı bir servis sunuyor.

Türk Bayraklı M&M motoryatında etkin bir klima sistemi mevcut. Sizi yazın sıcağından koruyacak olan klima sisteminin yanında geniş ve ferah bir salon da yer almakta. Tam donanımlı şekilde dizayn edilmiş salonu modern mobilyalı bir yapıya sahip. Teknemiz su üzerinde süzülürken siz de bu güzel salonda sevdiklerinizle birlikte hoş bir vakit geçirebileceksiniz.

Harika yiyecekler yiyebileceğiniz mutfağı tam donanımlı bir yapıda inşa edilmiş. Su sporları severler için de çeşitli su oyuncaklarının bulunduğu yatımızda eğlenememeniz imkansız.

Size ve dostlarınıza unutamayacağınız bir tatil deneyimlemenizi sağlayacak olan M&M Yatı Turkyat.net farkı ile oldukça ayrıcalıklı özelliklere sahip.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 7500 € / Günlük
Haziran 8500 € / Günlük
Temmuz 8500 € / Günlük
Ağustos 8500 € / Günlük
Eylül 8500 € / Günlük
Ekim 7500 € / Günlük