Lyra

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2004 / 2013
Uzunluk 26 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 24 Kva
Ana Motorlar 360 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin

Lyra

Yat Hakkında:

Lyra yat estetik ve konforun bir arada bulunduğu bir yapıyı sizlere sunuyor. 2004 yılında denize indirilen teknemiz gelişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak 2013 yılında yenilenmiştir. 26 metre uzunluğuyla 12 adet misafiri rahatlıkla ağırlayabilmektedir. Toplamda 6 adet olan kabinlerinin hepsi double olacak şekilde düzenlenmiştir. 4 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personelimizin memnuniyet odaklı hizmet sunacağı teknemizde yaşayacağınız tatil başka hiçbir tatilinize benzemeyecek.

Tam donanımlı ve ferah salonumuz estetik harikası Lyra denizin üzerinde süzülürken ferah bir yaşam alanı sağlayacak. Tv ve müzik sisteminin bulunduğu salonumuzda bar ve yemek masası yer almakta. Her şeyin sizlerin konforu düşünülerek hazırlandığı teknemizde etkin bir klima sistemi mevcut. Sizlere harika yemekler sunacak olan mutfağı tam ekipmanlı bir yapıda.

Su sporu severlerin bayram edeceği yatımızda çeşitli su oyuncakları mevcut. Teknemiz nezih koylarda demirlerken siz de denizin turkuaz mavisiye doyacaksınız. 

Müthiş tatil olanaklarıyla müşterilerini cezbeden Lyra gulet siz değerli dostlarımızı beklemekte. Estetik harikası teknemizi turkyat.net ayrıcalığı ile rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1200 € / Günlük
Haziran 1350 € / Günlük
Temmuz 1650 € / Günlük
Ağustos 1700 € / Günlük
Eylül 1350 € / Günlük
Ekim 1200 € / Günlük