Lucky

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2005 / 2015
Uzunluk 28 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 6 KVA
Ana Motorlar 275 Hp
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Lucky

Yat Hakkında:

Lucky yat kendisiyle tatil yapacak şanslı müşterilerine harika bir deniz yolculuğu yapma fırsatını vadediyor. 2005 yılında üretilen teknemiz gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak 2015 yılında yenilenmiştir. 28 metre uzunluğa sahip olan tekne tam 12 adet misafiri rahatlıkla ağırlayabilmektedir. 6 adet kabin bulunan teknemizde 2 master, 2 double kabin bulunmaktadır.

4 kişilik profesyonel ve deneyimli mürettebata sahip Lucky yatıyla memnuniyet odaklı ve tatmin edici bir hizmet alacaksınız. Her şeyin müşterilerinin konforu düşünülerek tasarlandığı yatımızda etkin bir klima sistemi mevcut. Oldukça geniş ve ferah olan salonu tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş. Teknemiz deniz üzerinde narin bir şekilde süzülürken sizler de tam donanımlı ferah salonunda arkadaşlarınızla harika vakit geçirebileceksiniz. Salonda tv-müzik sistemi mevcut.

Sizlere Ege ve Akdeniz’den müthiş lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıda. Aşçımızın sizlere sunacağı yemekler aklınızı başınızdan alacak.

Sizlere ve sevdiklerinize inanılmaz bir tatil deneyimlemenizi sağlayacak Lucky guleti turkyat.net ayrıcalığı ile rahatlıkla kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1500 € / Günlük
Ağustos 1500 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük