Lord Of The Blue

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 27 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör ONAN 22.5 KVA
Ana Motorlar 360 HP SPEED
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin

Lord Of The Blue

Yat Hakkında:

Lord Of The Blue yat denizlerin efendisi olarak sizlere müthiş bir tatil geçirtmek amacıyla tasarlandı. 2007 yılında üretilen estetik harikası yat tam 27 metre uzunluğunda. 6 adet kabiniyle toplamda 12 yolcuyu ağırlayabilen Lord Of The Blue gulet, sizlere müthiş bir tatil geçirtmeyi vadetmekte.

Tüm kabinleri double olarak tasarlanmış teknemizin salonu tam donanımlı, modern mobilyalı olarak dizayn edilmiştir. Bu harika tekne denizler üzerinde süzülürken siz de yaşam alanında rahatça vakit geçirebileceksiniz. Her ayrıntısı düşünülüp tasarlanmış yatımızın her kabininde wc, duşakabin ve klima yer almaktadır. Ayrıca salonunda Tv-Uydu sistemi yer alır. Sizlere harika yemekler sunacak olan mutfağı tam donanımlıdır. Gece klima kullanımının da uygun olduğu yatta sıcaklardan etkilenmeden konforlu bir zaman geçirebileceksiniz.

Kano gibi su oyuncaklarının bulunduğu yatımızda çeşitli şnorkel ve balık tutma ekipmanları yer almaktadır. Lord Of Blue ile suya doyacaksınız.

Mavi suların efendisi Lord Of The Blue harika bir tatil yaşatmak için siz değerli müşterilerini bekliyor. Eğer siz de bu yatı kiralamak isterseniz turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 800 € / Günlük
Haziran 1000 € / Günlük
Temmuz 1250 € / Günlük
Ağustos 1450 € / Günlük
Eylül 1000 € / Günlük
Ekim 800 € / Günlük