La Finale

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2013
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 25 KW
Ana Motorlar 2 x 360 hp Ivecco - AIFO
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin 1

La Finale

Yat Hakkında:

2013 yılında siz seçkin müşterilerimizin beğenisine sunulmuş olan La Finale yat sizlere harika bir tatil yaptırmak amacıyla tasarlanmıştur. Bu müthiş yat, konuklarımızın her türlü ihtiyacı düşünülerek ortaya çıkarılmış şaheserdir. Toplamda 12 kişiye kadar olan gruplarınızı ağırlayabilen yatımızda klima hizmeti de mevcuttur.

6 adet kabin bulunan yatımızda, 2 master, 3 double ve 1 twin kabin yer almaktadır. 5 kişilik güler yüzlü ve deneyimli mürettebatıyla sizlerin harika bir tatil geçirmesini amaçlayan La Finale turkuaz mavisi sular üzerinde narin bir kuğu gibi süzülürken sizler de tam donanımlı, klasil olarak dizayn edilmiş mobilyalı salonunda rahatça vakit geçirebilirisiniz. Ege ve Akdeniz’in seçkin lezzetlerini size sunacak olan mutfağı tam ekipmanlıdır. Gece klima olanağının da bulunduğu yatımızda her şey sizlerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır.

Su sporu severler için de su oyuncaklarının buluntuğu yatımızda, dalış malzemelerinin yanında balık tutma malzemeleri de bulunmaktadır. 

La Finale gulet ile tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Eğer sizler de bu ayrıcalıktan faydalanmak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.


 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 1500 € / Günlük
Temmuz 2000 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 1800 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük