Kubilay Sezen

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 9
Misafir Sayısı 18
Üretim / Yenileme Yılı 2007 / 2013
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Onan 2 x 22.5 kVa
Ana Motorlar 500 Hp
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 7
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Kubilay Sezen

Yat Hakkında:

2007 yılında üretilen Kubilay Sezen yat değişen ve gelişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak 2013 senesinde yenilenerek tekrardan hizmetinize sunulmuştur. 30 metrelik uzunluğuyla 18 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilmektedir. 9 adet kabin bulunan teknede 7 double, 2 twin kabin yer almaktadır. 4 kişilik profesyonel ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaktadır. Yatımızda geçireceğiniz bu mükemmel tatil kesinlikle unutulmayacak anılarınızın arasına yerleşecek.

Kaliteli malzeme ve işçilikle üretilmiş salonu Kubilay Sezen, su üzerinde süzülürken sizlere ferah yaşam alanı sunmaktadır. Tam donanımlı yapısı modern mobilyalarla oluşturulmuştur. Her ayrıntısı sizlerin rahatı düşünülerek tasarlanmış yatta etkin bir klima sistemi mevcuttur. Sizlere harika yiyecekler sunacak olan mutfağı tam ekipmanlıdır.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su eğlencesi araçları yer almaktadır. Teknemiz nezih koylarda demirlerken siz de suyun tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Kubilay Sezen guleti, sizlere ve sevdiklerinize müthiş bir tatil vadetmekte. Çok gerçemeden bu güzel yatı farkımızla kiralayın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1500 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1500 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük