Kaya Güneri 5

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2009
Uzunluk 39,5 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 27,5 KWA ONAN, 1 X 13,5 KWA ONAN
Ana Motorlar 2x550 hp caterpillar
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Kaya Güneri 5

Yat Hakkında:

Size eşlik edecek 6 mürettebatımızla doyumsuz bir tatil keyfini Kaya Guneri 5 yat ile keyifli bir tatil çıkarmaya ne dersiniz. Tatiliniz boyunca tüm konforlu bir ortamda özel dekore edilen kabinlerimizde kendinizi olduğunuzdan daha özel hissedeceksiniz. Antalya koylarından Bodrum ve Marmaris koylarına, Bozburun ve Göçek koylarından Yunan adalarına kadar muhteşem bir yat turu sizleri bekliyor. 

12 kişilik misafir ağırlama kapasitesinde 2 master, 2 double ve 2 twin olmak üzere toplam 6 kabin mevcuttur. Kaya Guneri 5 süper lüx yatımızda su eğlence ve sporlarının tadına doyamayacaksınız. Tüm kabinlerde LCD TV, DVD, CD ve MP3 çalar bulunmaktadır. Ayrıca yazın sıcağında klimalı bir ortamdan vazgeçemeyenler rahatlıkla kabinlerde bulunan klimalarla ortam sıcaklığını ayarlayabilecektir. Özel hayatın gizliliği ve misafirlerin rahatlığı açısından mürettebat kabinleri ayrı yerde bulunacak şekilde dizayn edilmiştir. 

Son derece rahat ve konforlu dekor ürünleriyle tatilin keyfini doyasıya çıkaracağınız Kaya Guneri 5 guletimizi turkyat.net ayrıcalığı ile kiralayabileceksiniz. Her bir misafir için ayrı olan minderlerde güneşin ve yazın keyfini yaşayacaksınız. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3250 € / Günlük
Haziran 4200 € / Günlük
Temmuz 5200 € / Günlük
Ağustos 5500 € / Günlük
Eylül 4500 € / Günlük
Ekim 3250 € / Günlük