Kaya Güneri 4

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2005
Uzunluk 35 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 27.5 kw
Ana Motorlar 2 X 450 HP
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Kaya Güneri 4

Yat Hakkında:

Her sezon yunan adaları, Antalya, Marmaris, Göçek, Bodrum ve Bozburun koylarında sınırsız eğlencenin ve konforun tadına varabileceğiniz Kaya Güneri 4 yat ile şık ve estetik tasarımı ile rahatlığınızı ön plana çıkararak keyifli bir tatil turunda unutulmaz anları yaşamanızı sağlayacak. Küçük bir arkadaş çevresiyle yakın arkadaşınızın doğum gününde ona özel bir armağan olarak mavi tur gezisi düzenleyebilirsiniz. Çok özel ve güzel bir armağan olacak yat turunda unutulmaz anların ve eğlencenin keyfini doyasıya yaşayacaksınız. 

​Kaya Güneri 4 guletimiz 2 master, 2 double ve 2 twin kabiniyle 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. Klimadan bilgisayar ve Tv-Set VCR DVD Playere, CD VD DVD oynatıcıdan internete dair her türlü teknolojiden de yararlanabileceğiniz süper lüx yatımızda süzgar sörfü, su kayağı, ringo, banana ve jet ski gibi su ve eğlence sporlarını da yaparak arkadaşınızın doğum gününü farklı kılabilirsiniz. 

Sizlere tur boyunca eşlik eden 6 mürettebatımızın yemek ve servis hizmetlerinden de memnun kalacaksınız. Tadına doyulmayacak lezzetleri de tadabileceğiniz Kaya Güneri 4 yatımızda, eğlencenin farklı yanlarını keşfetmek için turkyat.net ayrıcalığı ile kiralayabilirsiniz. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2875 € / Günlük
Haziran 3500 € / Günlük
Temmuz 3750 € / Günlük
Ağustos 4375 € / Günlük
Eylül 3500 € / Günlük
Ekim 2875 € / Günlük