Kaya Güneri 3

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x22,5 Onan 220V/ 24V / 12V
Ana Motorlar 542 hp Caterpiller
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin 4

Kaya Güneri 3

Yat Hakkında:

Estetik ve şık yapısıyla görenlerin dikkatini hemen çeken Kaya Guneri 3 yat sizlere harika bir tatil yapma fırsatı sunuyor. 30 metre uzunluğundaki yat, kalabalık gruplarınıza ev sahipliği yapmayı bekliyor. 2012 yılında üretilmiş bu muhteşem teknemiz 16 kişiyi rahatlıklıkla ağırlayabiliyor. Bu tekne ile yapacağınız tatil, kesinlikle unutulmaz anılarınızın içerisine girecek.

Toplamda 8 adet kabin bulunan teknemizde 4 double, 4 twin kabin yer alıyor. 4 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personelimi sizlere memnuniyet odaklı bir servis sunuyor. Modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş tam donanımlı salonu, sizlere ferah ve lüks bir yaşam alanı sağlıyor. Klima sistemi bulunan yatımızda yazın sıcağından etkilenmeden ferah bir biçimde tatil yapabileceksiniz. 

Su sporu severlerinde unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları bulunuyor. Kaya Guneri 3 nezih koylarda demirlerken siz de denizin tadını dilediğinizce çıkarabileceksiniz.

Kaya Güneri 3 gulet size ve değerli dostlarınıza unutulmaz bir tatil yapma fırsatı sunuyor. Eğer siz de bu ayrıcalıktan yararlanıp teknemiz ile tatil yapmak isterseniz turkyat.net farkıyla kiralayabilirsiniz.


 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1125 € / Günlük
Haziran 1550 € / Günlük
Temmuz 1875 € / Günlük
Ağustos 2000 € / Günlük
Eylül 1550 € / Günlük
Ekim 1125 € / Günlük