Kaya Güneri 1

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2015
Uzunluk 26 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 1x16 Kwa+1x22,5 Kwa
Ana Motorlar 360 hp.Marine Diesel ( Iveco )
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 5

Kaya Güneri 1

Yat Hakkında:

Üretim yılının 2015 olmasıyla oldukça dikkat çeken bir yapıya sahip Kaya Güneri 1 Yat ahşap kaplamasıyla da göz doldurmakta. Toplamda 26 metre uzunluğa sahip olan yat 14 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyor. Türk bayraklı yatımız, ziyaretçilerine inanılmaz lüks ve konforlu bir tatil vadediyor.

7 kabinli yatta 2 double, 5 twin kabin yer alıyor. 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor. Klima sistemiyle sizi yazın sıcağından koruyup ferah bir ortamda tatil yapmanızı sağlayan Kaya Güneri 1 yatında her şey sizin konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Geniş ve ferah salonu modern mobilyalı şekilde dizayn edilmiş, tam donanımlı bir yapıya sahiptir. Size harika yiyecekler sunacak olan mutfağı full ekipmanlı şekildedir.

Su sporu severler için de çeşitli ekipmanların bulunduğu yatımızda denize doyacaksınız. Sakin ve güzel koylarda demirlerken eğlencenin her türlüsünü yaşayabileceksiniz.

Eğer siz de Kaya Güneri 1 gulet ile harika bir tatil deneyimlemek isterseniz turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1400 € / Günlük
Temmuz 1650 € / Günlük
Ağustos 1850 € / Günlük
Eylül 1350 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük