Kasapoğlu

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2014
Uzunluk 26 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 220 V / 24 V / 12 V
Ana Motorlar 450 Hp
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Kasapoğlu

Yat Hakkında:

2014 yılında denize indirilmiş olan Kasapoğlu yat, tatil severlerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek üretilmiştir. 26 metre uzunluğuyla 12 misafir ağırlayabilen Kasapoğlu teknesi sizlere ve sevdiklerinize müthiş bir tatil deneyimleme fırsatı sunmaktadır. 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli mürettebatın sizlere memnuniyet odaklı servis sunacağı yatımızda harika bir tatil geçirebileceksiniz.

Toplamda 6 adet olan kabinleri 2 master, 2 double ve 2 twin kabinden oluşmaktadır. Etkin klima sistemiyle sizleri yazın bunaltıcı sıcağından koruyacak olan Kasapoğlu sizlere ferah bir tatil sunmaktadır. Kaliteli işçilik ile üretilmiş ferah salonu teknemiz denizinde süzülürken sizlere ferah bir yaşam alanı vermektedir . Sizlere leziz yemekler sunacak olan mutfağı her ihtiyaca karşılık verebilecek nitelikte dizayn edilmiştir. 

Kasapoğlu teknesiyle yapacağınız tatilde su oyuncaklarıyla da eğlenebileceksiniz. Teknemiz Ege ve Akdeniz’in nezih koy ve adalarında demirlerken sizler de denize doyacaksınız.

Size ve sevdiklerinize ayrıcalıklı bir tatil sunan Kasapoğlu siz değerli ziyaretçilerini bekliyor. Eğer sizler de bu eşsiz tatili deneyimlemek isterseniz turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1300 € / Günlük
Temmuz 1500 € / Günlük
Ağustos 1700 € / Günlük
Eylül 1300 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük