Kaptan Yılmaz 3

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2006, 2012
Uzunluk 33 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Onan 2 x 22.5 kVa
Ana Motorlar 2 x 450hp
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin

Kaptan Yılmaz 3

Yat Hakkında:

2006 yılında denizlere indirilen bu şanlı yat 2012 yılında değişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak yenilenmiştir. Kaptal Yılmaz 3 Yat tam 33 metre uzunluğa sahiptir. Bu yatta geçireceğiniz tatil emin olunuz ki diğer hiçbir tatilinize benzemeyecek. 5 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personelimizin vereceği hizmetle harika bir tatil deneyimleyebileceksiniz.

12 misafir ağırlayabilen Kaptan Yılmaz 3’te toplamda 6 adet kabin bulunmaktadır. Bu kabinler; 2 master kabin, 4 double kabinden oluşmaktadır. Tam donanımlı olarak dizayn edilmiş salonu, sizlere müthiş bir yaşam alanı sunmaktadır. Ege ve Akdeniz’in seçkin yemeklerini sizlere sunacak olan mutfağı tam ekipmanlı bir yapıdadır. 

Çeşitli su sporu oyuncaklarının yer aldığı yatımızda suyun zevkini çıkarmak isteyen ziyaretçilerimiz harika bir vakit geçireceklerdir. Opsiyonel olarak jetski gibi oyuncakların da bulunduğu yatımızda vakit geçirmek tam bir ayrıcalıktır. 

Kaptan Yılmaz 3 gulet sizlere modern tatilin tüm ihtiyaçlarını konforlu bir biçimde sunmaktadır. Eğer siz de bu harika yat ile nezih bir tatil yapmak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçin 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1450 € / Günlük
Haziran 1950 € / Günlük
Temmuz 2950 € / Günlük
Ağustos 2950 € / Günlük
Eylül 1950 € / Günlük
Ekim 1450 € / Günlük