Kadıoğlu

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2002 / 2014
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 33,5 kw Kohler
Ana Motorlar 2 x 440 HP Man
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Kadıoğlu

Yat Hakkında:

2002 yılında üretilen Kadıoğlu yat tatilcilerin gelişen ve değişen ihtiyaçları doğrultusunda 2014 yılında yenilenmiştir. 30 metre uzunluğa sahip olan yatımız 12 kişiye kadar olan gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilmektedir. Sizlere unutulmayacak anlar yaşatacak olan yatımız 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli mürettebatıyla sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Toplamda 6 adet kabin bulunan yatımızda 2 master, 3 double, 1 twin kabin yer almaktadır. Klima sistemiyle de konuklarımızın ferah bir ortamda tatil yapmasına olanak sağlayan yatımızda her şey konuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiştir. Oldukça geniş ve ferah olan salonu, modern mobilyalı ve tam donanımlı şekilde dizayn edilmiştir. Konuklarımızın memnuniyetinin her şeyin önünde olduğu Kadıoğlu’nda müthiş yiyecekler sunacak olan tam donanımlı bir mutfak da mevcuttur.

Kano, şnorkel, maske, kalet, ringo gibi çeşitli su oyuncaklarıyla ziyaretçilerimizin denize doymasını sağlayacak olan yatımız sizlere eğlenceli bir tatil vadetmekte.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Kadıoğlu gulet sizlere ve dostlarınıza unutamayacağınız bir tatil vadediyor. Eğer siz de bu yatı kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2150 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 2900 € / Günlük
Ağustos 2900 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 2150 € / Günlük