Junior Orcun

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 33 kwa Mitsubishi
Ana Motorlar 2 x 440 HP MAN
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Junior Orcun

Yat Hakkında:

32 metre uzunluğa sahip, lüks ve konforlu tatilin doğru adresi Junior Orcun yat sizlere muhteşem bir tatil olanağı sunuyor. 2007 yılında yapılan teknemiz gelişen tatil ihtiyaçlarına uyum sağlamak adına 2012 yılında yenilenerek tekrar hizmete girmiş durumda.

6 adet double kabin, 2 adet de twin kabin bulunan yatımızda tam 8 adet kabin bulunmakta. Junior Orcun yat 16 adet misafiri rahatlıkla ağırlayabiliyor. Konukları için her şeyin ince düşünülüp tasarlandığı yatımızda her odanın kendi kliması bulunuyor. Bunun da yanında rahat ve konforlu bir tatil geçirebilmeniz için odalarda DVD, TV ve müzik çalar gibi eşyalar mevcut.

Oldukça geniş ve konforlu yaşam alanlarıyla sizlere her türlü imkanı sunan yatımız olduça şık bir salona sahip. Su sporları müdavimlerinin de unutulmadığı yatımızda, Şnorkel ve balıkçılık ekipmanlarının yanında ringo ve kano yer almakta. 

Muhteşem tatillerin en doğru adresi, mürettebatıyla birlikte sizlere eşsiz bir tatilin kapılarını aralıyor. Eğer siz de bu eşsiz fırsattan yararlanmak istiyorsanız Junior Orcun guleti turkyat.net farkı ile kiralayın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 2750 € / Günlük
Ağustos 2750 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük