Jasmine 1

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2004
Uzunluk 28 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Onan 22 KW
Ana Motorlar 450 HP MAN Marine
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 2
Triple Kabin 4
Twin Kabin

Jasmine 1

Yat Hakkında:

Tatilseverlerin memnuniyeti ve konforu düşünülerek tasarlanmış Jasmine 1 yat sizlere harika yat turları sunuyor. 2004 yılında üretilmiş tekne 28 metre uzunluğa sahip. 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen yatımızda 6 adet kabin yer alıyor. Bu kabinlerden 2 tanesi Double, 4 tanesi de Triple kabin olarak dizayn edilmiş. 4 kişilik profesyonel ve deneyimli personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunmakta.

Geniş ve ferah salonu tam donanımlı olan Jasmine 1 Teknesi’nin salonu modern donanımlı bir yapıya sahip. Sevdiklerinizle birlikte hoş bir vakit geçirebileceğiniz salon kaliteli işçilikle üretilmiş. Yatımızda sizleri yazın bunaltıcı sıcağından koruyacak olan klima sistemi mevcut. Sizlere harika yemekler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıya sahip.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları bulunuyor. Yatımız doğa harikası koy ve adalarda demirlerken sizler de turkuaz mavisi suların keyfini dileğinizce çıkarabileceksiniz.

Size ve değerli dostlarınıza harika bir tatil fırsatı sunan Jasmine 1 guleti turkyat.net farkı ile kolayca kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 750 € / Günlük
Haziran 1000 € / Günlük
Temmuz 1250 € / Günlük
Ağustos 1500 € / Günlük
Eylül 1000 € / Günlük
Ekim 750 € / Günlük