İpek A

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2002 / 2014
Uzunluk 24 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 Kva
Ana Motorlar 280 Hp Cat
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin

İpek A

Yat Hakkında:

2002 yılında üretilmiş olan İpek A yat gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak 2014 yılında yenilenmiştir. 24 metre uzunluğuyla 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen yatımız sizlere ve değerli dostlarınıza harika bir tatil sunmaktadır. 6 kabin yer alan teknemizdeki bütün kabinler double kabindir. Türk bayraklı bu enfes yatın 3 kişilik de profesyonel ve deneyimli mürettebatı bulunmaktadır.

Etkin bir klima sisteminin bulunduğu İpek A. Yatı’nda yazın sıcağından etkilenmeden bir tatil yapmanız mümkün olacak. Geniş ve ferah salonu sizlere ve sevdiklerinize hoş bir yaşam alanı sunuyor. Tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş salonda TV-Uydu sisteminin yanında müzik sistemi de yer almakta. Sizlere harika lezzetler sunacak olan mutfağı her isteğinize karşılık verebilecek nitelikte.

Yatımız Harika koy ve adalarda demirlerken siz de çeşitli su oyuncaklarıyla suyun tadını dilediğinizce çıkarabileceksiniz.

Sizlere ve dostlarınıza unutulmaz tatil anıları kazandıracak olan İpek A gulet turkyat.net farkıyla kiralayın, yalnızca sizlere özel olan fırsatlardan faydalanın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1500 € / Günlük
Ağustos 1500 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük