Halis Temel

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 12
Misafir Sayısı 24
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 41 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 60 KW John Deer
Ana Motorlar 2 X 750 Hp Volvo Penta
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 6

Halis Temel

Yat Hakkında:

Halis Temel yat tam 41 metrelik boyuyla kalabalık gruplarınıza ev sahipliği yapma olanağı sunuyor. Tam 24 misafiri ağırlayabilen bu harika teknede 12 adet kabin yer alıyor.

Yolcuların konforunun en ince detaylarına kadar düşünüldüğü yatta 6 kişilik güler yüzlü ve memnuniyet odaklı personel bulunuyor. 6 double ve 6 twin kabinden oluşan yapısıyla nezih ve kalabalık gruplarınıza ev sahipliği yapan yatımız, unutulmayan sıcak dostlukların kurulmasına uygun bir ortam sağlıyor. Mavi tur yolculuğunuz süresince eşsiz denizlerin üzerinde yolculuk ederken geniş yaşam alanlarıyla da size ferah bir ortam sunuluyor. Tam donanımlı ve modern mobilyalı salonu, güneşin sıcağından korunmak isteyenlere harika bir kaçış fırsatı sunuyor.

Eşsiz tatilinizi daha da güzel kılmak için güvertede konuklarımızın kullanabileceği bir jakuzi yer almaktadır. Çeşitli su oyuncaklarının yanı sıra denizde kullanacağınız çeşitli malzemeler mevcuttur.

Halis Temel gulet ile büyük gruplar halinde eşsiz bir tatil deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizler de bu harika yat ile tatil yapmak istiyorsanız bunu turkyat.net ayrıcalığı ile gerçekleştirmenizi öneriyoruz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2500 € / Günlük
Haziran 3250 € / Günlük
Temmuz 3500 € / Günlük
Ağustos 4000 € / Günlük
Eylül 3250 € / Günlük
Ekim 2500 € / Günlük