Gulmaria

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2014
Uzunluk 36.9 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Aksa marine 2x44 kw
Ana Motorlar Twin John Deere RG6081 2200 RPM 375 HP
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin 2
Twin Kabin

Gulmaria

Yat Hakkında:

2014 yılında üretilmiş genç Gulmaria yat estetik ve şık görünümüyle gören herkesi büyülüyor. 36,9 metre uzunluğuyla 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen teknemizde 6 adet kabin yer alıyor. Bu kabinler 2 Master, 2 Double, 2 Triple kabin olacak şekilde dizayn edilmiş. 6 kişilik deneyimli ve güler yüzlü mürettebatı sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor.

Klima sistemiyle sizi yazın bunaltıcı sıcaklarından koruyacak olan yatımız sizlere ferah bir tatil vadediyor. Denizlerin estetik harikası Gulmaria yat denizin üzerinde süzülürken sizler de lüks ve konforlu salonunda vakit geçirebileceksiniz. Salonumuz tam donanımlı ve modern mobilyalı şekilde dizayn edilmiştir. Çeşitli eğlence araçlarının bulunduğu salonumuzda sevdiklerinizle birlikte keyifli bir zaman deneyimleyeceksiniz. Sizlere harika lezzetler sunacak olan mutfağı modern bir yapıya sahip.

Su sporu severler için de çeşitli su eğlencesi araçlarının bulunduğu yatımızda dostlarınızla birlikte unutulmayacak eğlenceler yaşayacaksınız. 

Lüks, konfor ve estetiğin doğru adresi Gulmaria yat sizlere harika bir tatil vadediyor. Turkyat.net ile yat kiralama için iletişime geçebilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 5000 € / Günlük
Haziran 6000 € / Günlük
Temmuz 7000 € / Günlük
Ağustos 7000 € / Günlük
Eylül 6000 € / Günlük
Ekim 5000 € / Günlük