Grande Mare

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2004 / 2015
Uzunluk 34 metre
Bayrak Ingiliz
Klima Sistemi Evet
Jeneratör ONAN 22 KVA & 17 KVA
Ana Motorlar CATERPILLAR 2 x 750 HP
Mürettebat 5
VIP Oda 1
Master Kabin 1
Double Kabin 3
Triple Kabin 1
Twin Kabin

Grande Mare

Yat Hakkında:

Ailenizle muhteşem bir hafta sonu kaçamağı yapmaya ne dersiniz? Grande Mare yat ile farklı bir atmosferde ailenizle geçireceğiniz tatilin alternatif çözümü süper lüx yatımızdan geçecektir. Yat turunda Yunan adalarının doyumsuz manzarasının tadını hep birlikte ailenizle çıkaracağınız gibi unutulmaz yemeklerle tadına doyamayacağınız lezzetlerin de tadına varacaksınız.  Sizlere ve ailenizi unutulmaz bir hafta sonu kaçamağını çok özel anlar ve aktivitelerle yaşatacak Grande Mare guletimizde 5 mürettebatımız her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 

Ayrıca dilerseniz Antalya, Bodrum, Marmaris, Göçek ve Bozburun koylarında tüm su eğlence ve sporlarını mürettebatımızın düzenleyeceği etkinliklerle eğlenceli hale getirebilirsiniz. Unutulmaz bir mavi tur size ve ailenize muhteşem bir hafta sonu kaçamağı yapmanıza olanak sağlayacak. Grande Mare guletimizde 1 Vıp oda, 1 master kabin, 3 double kabin ve 1 trible kabin bulunmaktadır. 12 kişilik misafir kapasitesiyle tüm kabinlerde bulunan klima sistemi ve LCD ekran TV keyfi konforunuzu ve rahatlığınızı maksimuma çıkaracak.

Sizle de Grande Mare guletimizi güzel bir hafta sonu kaçamağı için turkyat.net farkıyla özel olarak kiralayabilirsiniz. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2500 € / Günlük
Haziran 3000 € / Günlük
Temmuz 3750 € / Günlük
Ağustos 3750 € / Günlük
Eylül 3000 € / Günlük
Ekim 2500 € / Günlük