Gora

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 44 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x40 KW / 1X22,5 KW ONAN
Ana Motorlar 2X550 HP MAN
Mürettebat 7
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin
Triple Kabin 2
Twin Kabin 1

Gora

Yat Hakkında:

Beş yıldızlı otel konforunda en ince ayrıntısına kadar rahatlığınız için dekore edilen Gora yat ile muhteşem bir mavi turun keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlayacak. Turkyat.net farkıyla kiralayabileceğiniz 10 kişilik misafir kapasiteli Gora süper lüx yatımız 44 metre uzunluğuyla 1 vip kabin, 1 master kabin, 1 çift ve iki üçlü kabin olmak üzere 5 kabinden oluşmaktadır. Dekorasyonda kullanılan ahşap ve özel tasarımlar yalnızca rahatlığınız ve konforunuz için dizayn edilmiştir. 

Mavi turun eğlenceli yanlarında 7 mürettebatımız ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmet ve rahatlığınız için sizlere eşlik edecektir. Misafir kabinlerinden özel hayatın gizliliğine saygı olarak ayrı olarak konumlandırılan mürettebat kabinleri ile çok rahat bir tatil keyfini yaşayabileceksiniz. Yazın sıcak günlerinde Yunan adaları, Marmaris, Bodrum, Antalya, Bozburun ve Göçek koylarının keyfini klimalarla serinleyerek çıkarabileceksiniz.

Doğanın eşsiz manzarası ile büyük bir konfor eşliğinde doyumsuz bir yat keyfini Gora guletimiz ile çıkaracaksınız. Süper lüx yatımızda konforunuza ve rahatlığınıza dair aradığınız her şeyi tam anlamı ile bulabileceksiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 7200 € / Günlük
Haziran 7200 € / Günlük
Temmuz 7500 € / Günlük
Ağustos 7500 € / Günlük
Eylül 7200 € / Günlük
Ekim 7200 € / Günlük