Gökçe 3

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2006
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Perkins 22 Kw
Ana Motorlar FIAT 550 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Gökçe 3

Yat Hakkında:

2006 yılında denizlere indirilmiş Gökçe 3 yat 30 metre uzunluğa sahip. Türk bayraklı teknenin 16 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Sizlere ve dostlarınıza müthiş bir tatil yapma olanağı sunan teknemiz 4 kişilik mürettebata sahip. Profesyonel ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir servis deneyimi sunuyor. 

Toplamda 8 tane kabin bulunan Gökçe 3’te 6 Double, 2 Twin kabin yer alıyor. Etkin bir klima sisteminin yer aldığı yatımızda sizlere ve dostlarınıza konforlu bir tatil sunulmakta. Klasik mobilyalı olarak tasarlanmış yatımızın tam donanımlı bir salonu yer alıyor. Salonumuzda bar ve yemek masası mevcut. Bu salında sizlere seçkin Ege ve Akdeniz yemekleri sunacak olan bir de mutfak yer alıyor. Teknemiz sizlere ve dostlarınıza ayrıcalıklı bir tatil vadediyor.

Çeşitli su oyuncaklarının da bulunduğu yatımız su sporu severlerin gönlünü fethediyor. Turkuaz mavisi sularda demirlerken siz de suyun tadına doyacaksınız.

Gökçe 3 Guleti konforlu ve rahat yapısıyla siz değerli dostlarımızı bekliyor. Yatımızı vakit kaybetmeden turkyat.net ile kiralayın 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1200 € / Günlük
Haziran 1350 € / Günlük
Temmuz 1750 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1350 € / Günlük
Ekim 1200 € / Günlük