Gökçe 1

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 27 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 20 KV
Ana Motorlar 380 Hp
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin 4
Twin Kabin

Gökçe 1

Yat Hakkında:

Gökçe 1 yat 2008 yılında üretilen, 27 metre uzunluğa sahip harika bir deniz aracı. Türk bayraklı yatımız sizlere ve nezih dostlarınıza harika bir tatil vadediyor. 6 metre genişliğe sahip olan teknemiz 12 yolcuyu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Sizlere güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunacak olan personeli 3 kişiden oluşuyor.

Toplamda 7 kabin bulunan Gökçe 1’de 1 Master, 2 Double ve 4 Triple kabin yer alıyor. Her ayrıntısı sizlerin rahatı düşünülerek tasarlanmış yatımızda klima sistemi mevcut. Bar, yemek masası ve konforlu bir oturma alanı bulunduran salonu sizlere dostlarınızla birlikte ferah bir vakit geçirebileceğiniz ortam sunuyor. Harika yemekler yiyebileceğiniz mutfağımız her ihtiyaca yanıt verecek şekilde tam ekipmanlı bir yapıya sahip. 

Çeşitli su oyuncaklarıyla su sporu severleri sevindirecek olan yatımız sizlere eğlenceli bir zaman geçirmeyi vadediyor. Nezih sularda demirlerken siz de dostlarınızla denizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Siz ve kıymetli dostlarınıza harika bir tatil vadeden Gökçe 1 gulet, siz değerli müşterileri bekliyor. Yatımızı turkyat.net farkıyla kiralayabilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1200 € / Günlük
Temmuz 1500 € / Günlük
Ağustos 1500 € / Günlük
Eylül 1200 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük