Getaway

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2009
Uzunluk 31.6 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x22,5 kw onan
Ana Motorlar 2x355 cummis
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 1
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Getaway

Yat Hakkında:

Tüm yılın yorgunluğunu ailece üzerinizden atabileceğiniz Getaway yat ile muhteşem bir yat turu sizleri bekliyor. 8 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunan süper lüx yatımız size ve ailenize unutulmaz bir hafta sonu kaçamağı yapmanıza olanak sağlayacak. Mavi turun kapısını aralayacağınız Getaway guletimizle Yunan adaları, Antalya, Marmaris, Bodrum, Göçek ve Bozburun koylarında deniz sefası sürebilirsiniz. Denize aşık insanların vazgeçemeyeceği bir atmosferde süper lüx yatımızla yapacağınız gezinti size ve ailenize eğlenceli dakikalar yaşayacak. 

Ailenizle bir arada yiyeceğiniz akşam yemeğinde doyumsuz lezzetleri yıldızlar altında ve müzik eşliğinde tadabileceksiniz. 1 master, 1 double ve 2 twin olmak üzere toplamda 5 kabin bulunan süper lüx yatımızda rahatlığınız ve konforunuz için her detay düşünülmüştür. Yetişkin ve çocuk su kayağı, masa ve kart oyunları, deniz yatakları, müzik eğlence sistemi ve daha pek çok aktivite ile her anınızı dolu dolu yaşayacaksınız. 

Özel günleriniz için veya ailenizle geçireceğiniz özel anlar için Getaway yatı turkyat.net farkı ile dilediğiniz gün kadar kiralayabilirsiniz. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3000 € / Günlük
Haziran 4000 € / Günlük
Temmuz 4500 € / Günlük
Ağustos 4500 € / Günlük
Eylül 4000 € / Günlük
Ekim 3000 € / Günlük