Gazi Kaptan

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2005 / 2014
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 42 KW
Ana Motorlar 450 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Gazi Kaptan

Yat Hakkında:

2005 yılında üretilmiş Gazi Kaptan yat, tatilcilerin konforunun sağlanması amacıyla 2014 yılında yenilenmiştir. 30 metre uzunluğuna sahip teknemiz tam 16 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilmektedir. Turk bayraklı yatımızda 8 adet kabin bulunmaktadır. Kabinler 6 Double ve 2 Twin kabin şeklinde inşa edilmiştir. 4 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunacaklardır. 

Etkin klima sisteminin bulunduğu Gazi Kaptan yatında yazın sıcağından etkilenmeden ferah bir tatil yapabileceksiniz. Yaşam alanını oluşturan salonu tam donanımlı ve modern mobilyalı bir şekilde inşa edilmiştir. Sevdiklernizle birlikte harika vakit geçirebileceksiniz. Salonda ayrıca tv-uydunun yanında müzik sistemi de yer almaktadır. Aşçımızın sizlere harika lezzetler sunacağı mutfağı her ihtiyaca karşılık verecek yetkinlikte dizayn edilmiştir.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları mevcuttur. Yatımız nezih koy ve adalarda demirlerken siz de denizin tadını keyifle çıkarabileceksiniz. 

Sizlere ve dostlarınıza harika bir tatil vadeden Gazi Kaptan gulet ile tatil algınızı baştan yaratacak. Bu harika tekneyi Turkyat.net farkı ile kiralayın
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1200 € / Günlük
Haziran 1350 € / Günlük
Temmuz 1750 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1350 € / Günlük
Ekim 1200 € / Günlük