Galip Nur

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 24V / 220V
Ana Motorlar 2 x 450 Hp MAN
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin

Galip Nur

Yat Hakkında:

28 metrelik uzunluğuyla 2008 yılında sizler için denize indirilen Galip Nur yat, lüks bir hizmet vermek amacıyla sizleri beklemektedir. 12’ye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen yatımız, 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli mürettebatıyla da sizlere harika bir tatil deneyimlemeyi vadediyor.

6 kabini bununan teknenin tüm kabinleri double şekilde inşa edilmiş. Yolcularımızın konforunun ve rahatlığının gözlemlendiği yatımızda kabinlerin kendi WC ve duş bölümleri bulunuyor. Son derece modern ve tam donanımlı şekilde yapılmış salonu sizlere rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Sizlere harika yemekler sunacak olan mutfağı, her türlü ekipmana sahip. Sizler denizler üzerinde kuğu gibi süzülen Galip Nur’da rahatlıkla eğlenebilir, harika yemeklerin tadını çıkabilir, su sporlarıyla da müthiş  bir vakit geçirebilirsiniz. Teknemizde kanonun yanında, şnorkel ve balık tutma ekipmanları yer almaktadır.

Galip Nur gulet size ve dostlarınıza ayrıcalıklı bir tatil vadediyor. Eğer siz de bu konforlu ve lüks yolculuktan faydalanmak, harika bir vakit geçirmek istiyorsanız yatı turkyat.net farkı ile kiralayınHızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1450 € / Günlük
Haziran 1750 € / Günlük
Temmuz 2250 € / Günlük
Ağustos 2250 € / Günlük
Eylül 1750 € / Günlük
Ekim 1450 € / Günlük