Furkan

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 26 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 28 KWA generators
Ana Motorlar 2 x330 HP
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 1
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Furkan

Yat Hakkında:

Mavi yolculuklar için dizayn edilmiş 26 metre uzunluğundaki Furkan gulet 2012 yılında denize indirilmiştir. Sizlere müthiş bir tatil deneyimi kazandıracak olan yatımız, deneyimli ve güleryüzlü 3 kişilik mürettebatıyla sizlere hizmet etmek için fırsat kolluyor.

Toplamda 4 adet kabin bulunduran yatımızda, 2 master, 1 double ve 1 twin kabin yer alıyor. Klasik mobleli olarak dizayn edilmiş salonu, tam donanımlı yapısıyla sizlere konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Turkuaz mavisi sular üzerinde yapacağınız bu harika tatilde, sizlere Ege ve Akdeniz mutfağından seçkin yiyecekler sunacak olan mutfağımız tam donanımlı bir yapıda. Gece klima kullanımının uygun olduğu Furkan’da nezih ve ferah bir tatil yapma fırsatı bulacaksınız.

Dalış malzemelerinden balık tutma malzemelerine kadar değişik malzemelerin bulunduğu yatımızda su sporu sevenler için de su oyuncakları mevcut durumda. 

Sizlere harika bir tatil fırsatı sunacak olan Furkan, konuklarına unutulmayacak anılar vadediyor Eğer sizler de bu ayrıcalıklı yattan faydalanıp harika bir tatil geçirmek istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1550 € / Günlük
Haziran 1650 € / Günlük
Temmuz 1850 € / Günlük
Ağustos 1850 € / Günlük
Eylül 1550 € / Günlük
Ekim 1300 € / Günlük