Estrella De Mar

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 33 KW Mitsubishi
Ana Motorlar 2 x 450 Hp IVECO Cursor Electronic
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Estrella De Mar

Yat Hakkında:

Modern ve estetik görünümü ile her detayı konforunuz için tasarlanan dekorasyon detaylarında Estrella De Mar yat ile ailenizle küçük bir hafta sonu kaçamağı için doğru bir seçim olacak. Yunan adaları, Antalya, Bodrum, Marmaris koyları ve Bozburun, Göçek koylarında bakmaya doyamayacağınız manzara eşliğinde denizde bir yat turunun keyfini çıkaracaksınız. 

Nevresim takımlarına kadar her detayında denizin güzelliklerini göreceğiniz detaylarda Ege’nin muhteşem lezzetlerini ailenizle bir arada tadabileceksiniz. Süper lüx yatımızda lüx ve konforlu bir mavi tur olanağı ailenizle unutulmaz anlar yaşamanızı sağlayacak.

1 master, 2 triple ve 2 twin kabiniyle toplamda 10 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunan Estrella De Mar guletimiz 5 mürettebatıyla her türlü ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılamaktadır. Kabinlerde konforunuz için düşünülen detaylar arasında klima sistemi de bulunmaktadır. Eşiniz ve ailenizle baş başa geçireceğiniz bir mavi tur keyfini Estrella De Mar yatımız sizlere sağlayacak. Tekrarını yapmak isteyeceğiniz mavi tur için süper lüx yatımızı turkyat.net farkıyla kiralayabilirisiniz. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2950 € / Günlük
Haziran 3700 € / Günlük
Temmuz 4250 € / Günlük
Ağustos 4250 € / Günlük
Eylül 3700 € / Günlük
Ekim 2950 € / Günlük