Esma Sultan 2

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 24 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 22.5 kWA ONAN
Ana Motorlar 2 x 285 Hp IVECO
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 1
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Esma Sultan 2

Yat Hakkında:

2010 yılında konuklarına harika bir tatil yaptırmak amacıyla denize indirilmiş olan Esma Sultan 2 yat sizlere ve dostlarınıza harika bir tatil vadetmektedir. 24 metre uzunluğuyla küçük grupları ağırlayabilen teknemizde 8 adet misafir yer alabilmektedir. 4 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlerin tatilinin mükemmel olması için her türlü profesyonel serviste bulunacaklardır.

Toplamda 4 adet kabin bulunan Esma Sultan 2 Yat’ında 2 Master, 1 double ve 1 twin kabin yer almaktadır. Klima sisteminin de bulunduğu yatımızda serin ve ferah bir ortamda yolculuk etme fırsatı bulacaksınız. Denizlerin şanlı Sultan’ı sizlere ve dostlarınıza modern mobilyalı, tam donanımlı bir salon imkanı bulmakta. Teknemiz denizin üzerinde süzülürken siz de bu ferah yaşam alanında vakit geçirebileceksiniz. 

Çeşitli su oyuncakları olanaklarıyla su sporu severlerin gönlünü fethedecek olan yatımız, ziyaretçilerimize denizin tüm güzelliklerini sunmakta. 

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Esma Sultan 2 gulet yatı sizlere ve dostlarınıza harika lüks bir tatil gerçirmenizi vadediyor. Siz de bu olanaklardan faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 1750 € / Günlük
Temmuz 2250 € / Günlük
Ağustos 2250 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük