Esma Sultan

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 37 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 500 HP
Ana Motorlar 1 X 52 KWA / 1 X 27.5 KWA
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 4
Triple Kabin 2
Twin Kabin

Esma Sultan

Yat Hakkında:

Minimalist tarzda en ince detaylar düşünülerek dekore edilen Esma Sultan yat geniş ailenizde hafta sonu kaçamağı yapmak için birebir seçim olacak. Tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere toplamda 7 kabini bulunan süper lüx yatımızda tüm odalarda wc ve duşakabin mevcuttur. Ayrıca ortam sıcaklığını da ayarlayabileceğiniz klima sistemi konforunuz için en doğru seçim olacak. Küçük bir kaçamakla kendinizi ve ailenizi yoğun çalışma temposundan ve stresinden kurtarabileceğiniz

Esma Sultan guletimizde ailece bir arada olacağınız akşam yemeğinin tadı bir başka olacak. 6 mürettebatıyla yemekten servis hizmetlerine kadar her türlü ihtiyaçlarınızı anında karşılayan personellerimiz çeşitli eğlence etkinlikleriyle de afta sonu kaçamağınızı daha da keyifli hale getirecek. 

Yunan adaları, Antalya, Marmaris, Bozburun ve Göçek koylarında manzaranın ve denizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Kendiniz özel hissedeceğiniz Esma Sultan guletimizde bilgisayardan TV-Set VCR DVD Playera, CD ve DVD oynatıcıdan Uydu TV sistemine kadar tüm teknolojilerden de faydalanabilirsiniz. Unutulmaz bir yat turu ile haftasonu kaçamağını 14 kişilik misafir kapasitesiyle Esma Sultan yatımızda yaşayabilirsiniz. Turkyat.net farkıyla guletimizin detaylarını inceleyebilir ve kiralayabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 4000 € / Günlük
Haziran 4500 € / Günlük
Temmuz 5000 € / Günlük
Ağustos 5000 € / Günlük
Eylül 4500 € / Günlük
Ekim 4000 € / Günlük