Endless

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2014
Uzunluk 24 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x280 HP
Ana Motorlar 2 x 280 hp Ivecco - AIFO
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Endless

Yat Hakkında:

İnanılmaz şık ve estetik yelkenleriyle gören herkesi büyüleyen Endless yat sizlere sonu gelmeyecek olan bir tatil keyfini yaşatmayı vadediyor. 2014 yılında denize indirilen yat 24 metre uzunluğunda. Türk bayraklı yatın 4 kişilik mürettebatı bulunuyor. Deneyimli ve güler yüzlü personeli sizin memnuniyetinizi amaçlayarak hizmet veriyor.

Toplamda 4 adet kabin yer alan yatımızda 2 double, 2 twin kabin yer alıyor. Etkin klima sistemiyle müşterilerimizin rahatlığının ve ferahının amaçlandığı yatımızda her şey sizler için estetik ve incelikle tasarlanmış. Modern mobilyalı, geniş ve ferah salonu tam donanımlı bir yapıda. Endless denizler üzerinde seyrederken siz de rahat ve konforlu yaşam alanında sevdiklerinizle keyifli bir zaman geçirebileceksiniz.

Tam donanımlı mutfağı sizlere Ege ve Akdeniz’in seçkin yemeklerini sunarken, su sporu olanaklarıyla da sevdiklerinizle birlikte eğlenmeniz mümkün. İnanılmaz güzel koy ve adalarda demirlerken siz de denizin bütün güzellikleriyle haşır neşir olabileceksiniz.

Endless gulet ile tatil yapmak siz ve değerli dostlarınız için ayrıcalık olacaktır. Teknemizle yolculuk yapmak için turkyat.net ile iletişime geçin.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1900 € / Günlük
Haziran 2200 € / Günlük
Temmuz 3000 € / Günlük
Ağustos 3000 € / Günlük
Eylül 2400 € / Günlük
Ekim 1900 € / Günlük