Elena

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 1998
Uzunluk 31,1 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 60 KVA 380V
Ana Motorlar 2 x 1000 BHP MAN DIESEL
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 2
Triple Kabin 1
Twin Kabin 4

Elena

Yat Hakkında:

1998 üretim tarihiyle oldukça deneyimli bir yaşa sahip Elena motoryat sizlere harika ve lüks bir tatil olanağı sunuyor. 31,1 metre uzunluğuyla 14 misafiri rahatlıkla ağırlayabilen yatımızda 7 adet kabin bulunuyor. Bu kabinler 2 Double, 1 Triple ve 2 Twin şeklinde oluşmakta. 5 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı lüks bir tatil sunuyor. Yatımızda geçireceğiniz tatil kesinlikle unutulamayacak anılarınızın arasına girecek.

Her ayrıntısı sizlerin rahatı düşünülerek tasarlanmış Elena motoryatında konforlu klima sistemi bulunuyor. Bu sayede yazın bunaltıcı sıcağından korunup ferah bir tatil geçirebileceksiniz. Tam donanımlı ve modern mobilyalı salonu sizlere ve dostlarınıza rahat bir yaşam alanı oluşturuyor. Aşçılarımızın sizlere harika lezzetler sunacak olduğu mutfağımız tam ekipmanlı bir yapıya sahip.

Deniz severler için de çeşitli su oyuncaklarının bulunduğu yatımızda çok rahat bir biçimde eğlenebileceksiniz. Teknemiz nezih koylarda demirlerken denize doyacaksınız.

Sizlere ve sevdiklerinize lüks, konforlu bir tatil vadeden Elena Yatı müthiş bir tatil deneyimlemenizi sağlayacak. Yatımızı turkyat.net farkıyla kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3500 € / Günlük
Haziran 4000 € / Günlük
Temmuz 4000 € / Günlük
Ağustos 4000 € / Günlük
Eylül 4000 € / Günlük
Ekim 3500 € / Günlük