Elbandido Trawler

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 3
Misafir Sayısı 6
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 24 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2* 28 kw
Ana Motorlar 2* 715 cat
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 3
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin

Elbandido Trawler

Yat Hakkında:

Şık ve estetik görünümüyle herkesin beğenisini toplayan Elbandido Trawler motoryat sizlere ve dostlarınıza harika bir tatil fırsatı sunuyor. 24 metre uzunluğa sahip yatımız küçük gruplara ev sahipliği yapabiliyor. Toplamda 6 adet misafir ağırlayabilen Elbandido Trawler’da 3 adet kabin mevcut. Bu kabinlerin üçü de master olarak dizayn edilmiş. 3 kişilik sıcak kanlı ve güler yüzlü personeli sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor. 

Hoş ve ferah bir yaşam alanı bulunan yatımızda sevdiklerinizle birlikte güzel bir vakit geçirebileceksiniz. Salonu tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak inşa edilmiş yatımız sizlere lüks ve konforlu bir tatil olanağı sunmakta. Elbandido Trawler motoryatı’nda ayrıca sizlere harika yiyecekler sunacak olan bir de mutfak mevcut.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda su eğlence araçları bulunuyor. Sevdiklerinizle birlikte turkuaz mavisi suların tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Size ve küçük gruplarınıza samimi ve konforlu bir tatil olanağı sunan Elbandido Trawler Yatı’nda yapacağınız tatil kesinlikle unutamayacağınız anılarınızın içerisine girecek. Yatımızı zaman kaybetmeden turkyat.net farkıyla kiralayın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3000 € / Günlük
Haziran 3750 € / Günlük
Temmuz 4285 € / Günlük
Ağustos 4285 € / Günlük
Eylül 3750 € / Günlük
Ekim 3000 € / Günlük