Efsane Karayiğit

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2006
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 1 * 33 kw + 1 * 10 kw
Ana Motorlar 450 hp Iveco
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Efsane Karayiğit

Yat Hakkında:

Adı gibi yiğit bir görünüme sahip olan Efsane Karayiğit yat standart yatlar grubunda yer almaktadır. Rahatlık ve lüks bakımından diğer tekneleri aratmayan teknemiz 2006 yılında üretilmiştir. 30 metre uzunluğa sahip tekne 16 kişiye kadar olan grupları rahatlıkla ağırlayabilmektedir. Türk bayraklı yatın 8 kabini bulunmaktadır. Bu kabinler 6 Double, 2 Twin kabinden oluşmaktadır. 5 kişilik deneyimli personelin hizmet verdiği yatta memnuniyet odaklı profesyonel bir hizmet alacaksınız.

Sizlerin her türlü konfor ve rahatlığının düşünüldüğü Efsane Karayigit teknesinde etkin bir klima sistemi mevcut. Tam donanımlı ve modern mobilyalı salonu sizlere ferah bir yaşam alanı sunuyor. Teknemiz denizde süzülürken siz de sevdiklerinizle birlikte salonda güzel bir vakit geçirebileceksiniz. Eşsiz lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıda.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncaları mevcut. Sizler ve dostlarınız denizin suyuna rahatlıkla doyacaksınız.

Turkyat.net farkıyla kiralayabileceğiniz Efsane Karayiğit gulet sizlere ve dostlarınıza eşsiz bir tatil yapma fırsatı sunuyor. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1200 € / Günlük
Haziran 1350 € / Günlük
Temmuz 1750 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1350 € / Günlük
Ekim 1200 € / Günlük