Ece Sultan

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 29 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 KW
Ana Motorlar 450 HP MAN
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Ece Sultan

Yat Hakkında:

Ece Sultan yat 2007 yılında yenilenen, 29 metre uzunluğa yahip bir yat. Türk bayraklı yatımızın 14 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Size kendinizi özel olarak hissettirecek olan yatımız siz ve değerli misafirlerinize harika bir tatil yapma fırsatı sunuyor. 4 kişilik profesyonel ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet almayı deneyimliyor.

Ece Sultan Guletinin toplam 7 adet kabini bulunuyor. Bu kabinlerden 1 tanesi Master, 4 tanesi Double ve 2 tanesi de Twin. Etkin klima sisteminin bulunduğu yat sizlere ferah bir tatil vadediyor. Modern mobilyalı ve tam donanımlı olarak dizayn edilmiş salonu siz ve kıymetli dostlarınıza ferah bir yaşam alanı sunuyor. Harika yiyecekler servis edecek mutfak tam ekipmanlı bir yapıda. 

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda kano gibi çeşitli su oyuncakları mevcut durumda. Teknemiz nezih denizlerde demirlerken siz de suyun tadını çıkarabileceksiniz. 

Ece Sultan gulet sizlere eşi bulunamaz bir tatil vadediyor. Eğer siz de bu yatı istiyorsanız turkyat.net farkı ile kiralayın
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1050 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1450 € / Günlük
Ağustos 1450 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1050 € / Günlük