Ece Arina

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2013
Uzunluk 24 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 16 KW Albo
Ana Motorlar 370 Scania
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 1
Triple Kabin 1
Twin Kabin

Ece Arina

Yat Hakkında:

Ergonomik ve şık görünümüyle 9 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı ağırlayacak Ece Arina yat sizlere müthiş bir tatil deneyimlemeyi vadediyor. İçerisine her türlü lüks ve konforun sığdırıldığı yatımız 2013 yılında denizlerimize indirilmiştir.

Toplamda 2 master, 1 double ve 1 triple olmak üzere 4 adet kabin bulunduran yatımız 4 kişilik profesyonel ve deneyimli personeliyle de sizlerin mutluluğu için çaba göstermektedir. Tam donanımlı ve modern mobilyalı salonu, sizlere harika bir yaşam alanı sağlamakta. 24 saat boyunca klima kullanım olanağının bulunduğu Ece Arina gulet ile geceleri rahat bir uyku çekebileceksiniz. 

Bu tekne ile tatil yapmak sizlere gerçekten de farklı bir deneyim sunmuş olacak. Su sporu severlerin bayılacağı yatımızda çok çeşitli su oyuncakları yer almaktadır. Bunun da yanında diğer pek çok yatta deneyimleyemeyeceğiz salonda sinema sistemi, playstation 3 ve bu gibi diğer pek çok eğlenceli araçla asla sıkılmayacaksınız.

Eğer siz de bu ayrıcalıklı ve süper lüks yat ile seyahat etmek isterseniz Ece Arina’yı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 1800 € / Günlük
Temmuz 1950 € / Günlük
Ağustos 1950 € / Günlük
Eylül 1800 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük