Dreamland

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2006 / 2014
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Twin Generators 2x 22 kW, 12 + 24 + 220 V
Ana Motorlar Engine 2x 360 HP Iveco Marine
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin
Triple Kabin 4
Twin Kabin

Dreamland

Yat Hakkında:

Dreamland yat rüyalarınızdaki tatili sizlere sunuyor. 2006 yılında üretilmiş yat, gelişen ihtiyacaçlar doğrultusunda 2014 yılında yenilenmiştir. 32 metre uzunluğa sahip yatımızın 4 kişilik personeli bulunmaktadır. Alanında uzman olan güler yüzlü ve profesyonel mürettebatımız sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunacaktır. 

2 Master, 4 triple kabin bulunan yatımızda toplamda 6 adet kabin yer almaktadır. Toplam 12 misafiri ağırlayabilen Dreamland, sizlere eşsiz bir tatil geçirme fırsatı sunuyor. Klima sisteminin yer aldığı yatımızda sıcaklardan korunmak istediğinizde sizlere uygun ferah bir ortamı bulabileceksiniz. Modern mobilyalı olarak tasarlanmış salonunda her türlü olanak mevcut. Lüks ve konforlu salonunda sevdiklerinizle rahatça vakit geçirebileceksiniz. Sizlere eşsiz yiyecekler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıda. 

Çeşitli su sporu oyuncaklarının da bulunduğu yatımızda su sporu severler oldukça mutlu olacak. Güney Ege ve Akdeniz’in eşsiz koylarında demirlerken suyun keyfini dilediklerince çıkarabilecekler.

Dreamland gulet sizlere ve sevdiklerinize eşsiz bir tatil olanağı sunuyor. Eğer sizler de teknemizin bu harika ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1650 € / Günlük
Haziran 2300 € / Günlük
Temmuz 3000 € / Günlük
Ağustos 3000 € / Günlük
Eylül 2300 € / Günlük
Ekim 1650 € / Günlük