Dolce Mare

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 36 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x40 KW Kohler , 1 x 17.5 Kohler
Ana Motorlar 2x550 Volvo hp
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 3
Triple Kabin 1
Twin Kabin

Dolce Mare

Yat Hakkında:

Süper lüx yatlarımız arasında yerini alan Dolce Mare yat ile Yunan adaları, Bodrum, Marmaris, Antalya, Bozburun ve Göçek koylarının eşsiz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle beraber muhteşem bir yat turu keyfiyle tatilinizi renklendirebilir ve tadına doyulmaz bir tatil keyfini yaşayabilirsiniz. Denizin mavi sularında evinizdeki rahatlığı aratmayacak bir mavi tur tüm yılın yorgunluğu üzerinizden atmanıza yetecek. 

12 kişilik misafir kapasitesinde 6 mürettebatı ile yaşayacağınız tatil keyfinin tadına doyamayacaksınız. Ahşabın hakim olduğu dekorasyonu ile rahatlığınız için özel olarak dekore edilen Dolce Mare yatında 1 Trible kabin, 2 master kabin ve 3 double kabin olmak üzere toplamda 6 kabin mevcuttur. Her kabinde son derece lüx wc ve duşakabin sistemi özel alanlar olarak düşünülmekle birlikte klimalarla rahat ve konforlu bir tatil sizleri bekliyor. 

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Dolce Mare guletimizle doyumsuz bir tatil keyfi sizi bekliyor. Eşsiz manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz denizde yat keyfi ile konforunuz için her detay düşünülmüştür.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 4000 € / Günlük
Haziran 5500 € / Günlük
Temmuz 7000 € / Günlük
Ağustos 7000 € / Günlük
Eylül 5500 € / Günlük
Ekim 4000 € / Günlük