Divane

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 20 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 kw
Ana Motorlar volvo penta 2* 300 hp
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin

Divane

Yat Hakkında:

2010 yılında üretilmiş olan Divane yat, uygun bütçesinin yanında lüks ve konforlu yapısıyla pek çok tatil severin ilgisini çekiyor. 20 metre uzunluğa sahip teknemiz 8 kişiye kadar olan gruplarınızı ağırlayabiliyor. 3 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor. 

Divane Yatı’nda 4 adet konforlu kabin yer almaktadır. Bu kabinlerden 1’i master, 3’ü double’dır. Tam donanımlı, konforlu oturma alanına sahip salonunda bar ve salon yemek masası yer almaktadır. Adeta divanesi olacağınız yatımız sizlere ve değerli dostlarına eşine az rastlanır bir tatil sunmaktadır. Klima olanağının da bulunduğu yatımızda ferah bir tatil geçirebileceksiniz. Sizlere Akdeniz ve Ege yöresinden enfes lezzetler sunacak olan mutfağı tam ekipmanlıdır.

Su ile oynamayı seven ziyaretçilerimiz için şnorkel ekipmanlarının yanında balık tutma malzemeleri yer almaktadır. Teknemiz eşsiz koylarda demirlerken siz de denizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Turkyat.net farkıyla kiralayabileceğiniz bu konforlu ve lüks yat sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatmayı vadetmekte. Güzel bir tatil için bizimle iletişime geçin
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 850 € / Günlük
Haziran 900 € / Günlük
Temmuz 1000 € / Günlük
Ağustos 1100 € / Günlük
Eylül 900 € / Günlük
Ekim 850 € / Günlük