Derya Sultan R

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör ALBO 22 kwa
Ana Motorlar 2x330 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Derya Sultan R

Yat Hakkında:

Derya Sultan R yat 2012 yılında denizlere indirilmiş, mavi turlar için tasarlanmış harika bir yattır. 30 metre uzunluğa sahip yatta 12 kişi yolculuk edebilir. Eşsiz tatiller için dizayn edilmiş yatımızda lüksü ve konforu bir arada bulacaksınız.

Toplamda 6 adet kabin bulunan Derya Sultan R’da 2 master, 2 double ve 2 twin kabin yer almaktadır. 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personelimizin hizmet vereceği yatımızda memnuniyet odaklı bir servisle karşılaşacaksınız. Salonu tam mobilyalı, modern donanımlı bir şekilde dizayn edilmiş yatımızda harika bir mutfak da yer almaktadır. Sizlere eşsiz yiyecekler sunacak olan mutfağımız tam donanımlı bir yapıya sahiptir. Klima sistemiyle sizi yazın sıcağından koruyacak olan yatımız eşsiz bir tatil deneyimlemenizi sağlayacak.

Su sporu oyuncaklarının da bulunduğu yatımızda, müthiş koylarda demirlerken suyla eğlenme fırsatı da bulacaksınız. Yatımızda çeşitli dalış malzemelerinin yanında balık tutma aletleri de bulunmakta.

Eğer siz de Derya Sultan R gulet ile eşsiz bir tatil deneyimlemek istiyorsanız bu harika yatı turkyat.net farkıyla kiralayın
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 1500 € / Günlük
Temmuz 2000 € / Günlük
Ağustos 2000 € / Günlük
Eylül 1600 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük