Derin Deniz

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 27 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 12V , 24V , 220V
Ana Motorlar Fiat IVECO 450 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Derin Deniz

Yat Hakkında:

Estetik ve şık görünümüyle gören herkesi etkileyen Derin Deniz yat, 2008 yılında üretilmiştir. 27 metre uzunluğuyla 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı ağırlayabilen yatımız sizlere ve dostlarınıza konforlu ve lüks bir tatil vadetmekte. 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personeliyle memnuniyet odaklı hizmet alacağınız yatta yapacağınız tatil sizler için tam bir ayrıcalık olacak.

Toplamda 6 kabini olan  yatın 2 Master, 2 Double, 2’de twin kabini bulunmakta. Klima sistemiyle size ferah bir ortam sağlayan Derin Deniz’de her şey sizlerin rahatlığına göre tasarlanmış. Modern mobilyalı salonu tam donanımlı bir yapıya sahip. Yatımızda sizlere müthiş yemekler sunacak olan tam ekipmanlı bir mutfak mevcut. Yatımızda her şey sizin memnuniyetiniz için tasarlanmış.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları bulunuyor. Güney Ege ve Akdeniz’in nezih koylarında demirlerken denizin tadına doyacaksınız.

Derin Deniz gulet ile yapacağınız tatil sizlere unutulmayacak anılar sunacak. Sizlerin ve dostlarınızın yapacağı bu enfes tatil Turkyat.net farkı ile daha ayrıcalıklı hale geliyor. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1750 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2250 € / Günlük
Ağustos 2250 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1750 € / Günlük