Deniz Felix Balina

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2004
Uzunluk 34 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 32 KWA
Ana Motorlar 2 * 360 HP IVECO
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Deniz Felix Balina

Yat Hakkında:

Deniz Felix Balina yat harika estetiği ile görenlerin gözlerini kamaştırıyor. 2004 yılında hizmete giren yat, tam 34 metre uzunluğunda. Türk bayraklı bu harika yatın güler yüzlü 4 kişilik de mürettebatı bulunuyor. Oldukça profesyonel olan mürettabat sizlerin mutluluğunu hedefliyor.

6 double, 2 twin kabin bulunan teknemiz 8 kabiniyle birlikte 16 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı ağırlayabilmektedir. Sizleri yazın sıcağından koruyacak kliması ile birlikte size eşsiz yemekler sunacak olan tam donanımlı müthiş bir mutfağı bulunuyor. Duşakabinli banyoları ile sizlerin rahatlığının hedeflendiği Deniz Felix Balina’da tam donanımlı, modern olarak dizayn edilmiş bir salon bulunuyor. 

Su sporu severler için pek çok olanağın bulunduğu yatta, su kayağı, kano, wakeboard ve kneeboard yer almakta. Bunun da yanında şnorkel ve balık tutma malzemeleri ile de sizlerin eğlenmesi hedeflenmiş durumda. 

Denizlerin estetik yıldızı Deniz Felix Balina ile yolculuk yapmak herkese kısmet olmayacak bir ayrıcalıktır. Eğer sizler de bu konforu ve lüksü tatmak istiyorsanız bu tekneği turkyat.net ayrıcalığı ile kiralayabilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2300 € / Günlük
Ağustos 2300 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük