Dear Lila

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 31 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 44 KW
Ana Motorlar 2 X 480 HP DAF
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Dear Lila

Yat Hakkında:

Şık tasarımın ve konforun doğru adresi Dear Lila yat müşterilerine harika bir tatil vadediyor. Ege ve Akdenizin muhteşem sularında mavi tur yolculukları sırasında sizlere delüks bir hizmeti sunuyor. 4 kişilik personeliyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren yatımız sizlerin rahat edip müthiş bir tatil geçirmesi için her türlü fedakarlıkta bulunacak.

6 kabinli yat, 2012 yılında denizlere indirildi. 2 master, 2 double, 2 de triple kabin bulunan yatımızda sizlerin her türlü konforu ve rahtı düşünülmüş durumda. Tam mobilyalı, modern olarak dizayn edilmiş salonuyla sizlere ferah bir yaşam alanı sunmakta. Türk karasuları dahilinde kullanabileceğiniz internet bağlantısı da mevcut.

31 metrelik uzunluğuyla gören herkesin dikkatini çeken Dear Lila muhteşem suların üzerinde narince süzülürken siz de yatımızın keyfini rahatlıkla çıkaracaksınız. Gece klima kullanımının uygun olduğu yatımızda çok çeşitli su oyuncakları bulunmakta.

Eğer siz de Dear Lila ile ayrıcalıklı tatil yapmak, sevdiklerinizle birlikte hoş ve güzel bir vakit geçirmek istiyorsanız teknemizi turkyat.net ayrıcalığı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1300 € / Günlük
Haziran 1900 € / Günlük
Temmuz 2300 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 1900 € / Günlük
Ekim 1300 € / Günlük