Dea Del Mare

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2009 / 2012
Uzunluk 28 metre
Bayrak Ingiliz
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2X22,75 kw onan
Ana Motorlar 2 x 280 hp Ivecco - AIFO
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin

Dea Del Mare

Yat Hakkında:

Sevdiğinizle en özel anları yaşayacağınız Dea Del Mare yat evlilik teklifinizi muhteşem bir atmosferde yat turu ile sunabilirsiniz. Her anıyla sizler için özel olacak unutulmak bir evlilik teklifi için süper lüx yatımızı tercih edebilirsiniz. Yunan adalarında veya Bordum, Marmaris, Antalya koylarında nerde isterseniz denizin eşsiz senfonisinde mehtaba ve yıldızlara karşı muhteşem bir yemek eşliğinin akabinde evlenme teklifinizi hayatınızı birleştireceğiniz insana sunabilirsiniz. 

Unutulmaz ve eğlenceli anları yaşayacağınız mavi turunuzda 4 mürettebatımızda her türlü ihtiyaç ve rahatlığınız için sizlere eşlik edecektir. Muhteşem bir akşam yemeğinde çok özel lezzetleri sevdiğinizle tadabileceksiniz. Ferah ve iç açıcı bir ortamda alacağınız evet cevabı hayatınızın unutulmaz anlarını yaşamanızı sağlayacak. Konforunuz için düşünülen detaylar arasında 10 kişilik misafir ağırlama kapasitesine ship olan Dea Del Mare guletimiz klima sistemi mevcut olup özel ürünlerle dekore edilmiştir. Hem sevdiğinizle küçük bir tatil kaçamağı yapacağınız hem de hayatınızı birleştireceğiniz en özel kararları alacağınız süper lüx yatımız aradığınız rahatlığı, konforu ve huzuru sizlere sağlayacak. 

En özel anlarınız, unutulmaz yat turu ve çok çeşitli su eğlence ve sporlarını turkyat.net farkı ile kiralayarak Dea Del Mare guletimizde çok daha özel ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1750 € / Günlük
Haziran 2250 € / Günlük
Temmuz 2750 € / Günlük
Ağustos 2750 € / Günlük
Eylül 2250 € / Günlük
Ekim 1750 € / Günlük