Dare To Dream

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 2
Misafir Sayısı 4
Üretim / Yenileme Yılı 2009
Uzunluk 18 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 1 x 13 KW
Ana Motorlar VOLVO PENTA 240
Mürettebat 2
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin

Dare To Dream

Yat Hakkında:

Dare to Dream yat 2009 yılında tatil severlerin beğenisine sunulmuştur. 18 metre uzunluğuna sahip bu küçük yat 4 kişilik grupları ağırlayabilmektedir. Ahşap gövdeli teknemiz 5.5 metre genişliğine sahiptir. Teknemizin kaptan ve aşçıdan oluşan 2 kişilik deneyimli ve güler yüzlü bir personeli mevcuttur. Dare to Dream’de küçük gruplarınızla unutulmaz bir tatil yaşayabileceksiniz.

Toplamda 2 adet kabini bulunan yatımızda 2 kabin de master olarak dizayn edilmiş. Her ayrıntısının müşterilerin keyfi düşünülerek tasarlanmış yatımızda klima sistemi mevcut. Mütevazi salonunda bar ve salon yemek masası yer almakta. Ev tipi tuvaletlerin bulunduğu Dare To Dream Guleti’nde kafanızı dinleyebileceğiniz rahat bir tatil yapabileceksiniz. Sizlere müthiş lezzetler sunacak olan mutfak her ihtiyaca yanıt verebilecek şekilde tam donanımlı olarak dizayn edilmiş.

Su severlere yönelik su oyuncaklarının da bulunduğu yatta küçük gruplarınızla birlikte harika bir tatil geçirebileceksiniz. Turkuaz mavisi denizin sularına doyacaksınız. 

Eğer Dare to Dream gulet ayrıcalığı ile tatil yapmak, dostlarınızla müthiş vakit geçirmek istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkıyla kiralayın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 600 € / Günlük
Haziran 675 € / Günlük
Temmuz 750 € / Günlük
Ağustos 750 € / Günlük
Eylül 675 € / Günlük
Ekim 600 € / Günlük