Daima

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 42.5 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x44 Kw Onan
Ana Motorlar Caterpillar C12 DITA, 2 x 490 hp
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Daima

Yat Hakkında:

İnanılmaz şık yelkeniyle, lüks motorlu yatlar sınıfında yer alan Daima yat sizlere inanılmaz lüks ve konforlu bir tatil fırsatı sunuyor. 42,5 metre uzunluğundaki yatımız 2010 yılında üretildi. 10 misafir ağırlayabilen Türk bayraklı yatımızda 5 kabin bulunuyor. Bu kabinler 1 Master, 2 Double ve 2 Twin kabin şeklinde dizayn edilmiş. 5 kişilik deneyimli ve güler yüzlü mürettebatımızın bulunduğu yatımızda memnuniyet odaklı profesyonel bir hizmet alacaksınız.

Klima sistemi bulunan gulet Daima ile ferah bir tatil sizleri bekliyor. Geniş ve konforlu salonu, tam donanımlı ve modern mobilyalı şekilde dizayn edilmiş. TV, uydu ve müzik sisteminin bulunduğu salonda keyifli bir vakit geçirebileceksiniz. Sizlere harika lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıya sahip. 

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su eğlencesi araçları mevcut. Teknemiz nezih koy ve adalarda demirlerken sizler de denizin tadını doyasına çıkarabileceksiniz. 

Denizlerin şık ve estetik aracı Daima yatı ile tatil yapmak ayrıcalıktır. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için turkyat.net ile iletişime geçin.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 11500 € / Günlük
Haziran 11500 € / Günlük
Temmuz 11500 € / Günlük
Ağustos 11500 € / Günlük
Eylül 11500 € / Günlük
Ekim 11500 € / Günlük