Clear Eyes

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 43 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x tri-phase 50-Hz generators
Ana Motorlar 2 x 670 hp CAT C18
Mürettebat 8
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Clear Eyes

Yat Hakkında:

2010 yılında üretilmiş Clear Eyes yat sizlere ve dostlarınıza muhteşem bir tatil deneyimleme olanağı sunmakta. 43 metre uzunluğuyla 10 kişiye kadar olan değerli dostlarınızı ağırlayabilen yatımızda 5 adet kabin yer alıyor. Bu kabinler 3 Double, 2 Twin olacak şekilde dizayn edilmiş. Türk bayraklı yatımızda 8 kişilik deneyimli ve güler yüzlü mürettebat ekibi bulunuyor. İşinin ehli olan personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunacak.

Nezih ve konforlu salonunda dostlarınızla birlikte muhteşem bir zaman geçirebileceksiniz. Clear Eyes yatı kaliteli malzemelerinin incelikle işlenmesi sonucu oluşmuş bir şaheserdir. Tam donanımlı ve modern mobilyalı olan salonunda TV, uydu ve müzik sistemi yer almaktadır. Dostlarınızla birlikte sıkılmadan zaman geçireceğiniz salonumuzda ayrıca etkin bir klima sistemi de bulunmaktadır. Sizlere muhteşem yiyecekler sunacak olan mutfağı modern olmakla birlikte tam donanımlıdır. Yatımızda ayrıca su sporu severler için de çeşitli su oyuncakları yer almaktadır.

Clear Eyes yatı sizlerin müthiş bir tatil deneyimlemeniz için dizayn edilmiş. Yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 10715 € / Günlük
Haziran 10715 € / Günlük
Temmuz 10715 € / Günlük
Ağustos 10715 € / Günlük
Eylül 10715 € / Günlük
Ekim 10715 € / Günlük