Cemre 4

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 9
Misafir Sayısı 18
Üretim / Yenileme Yılı 2004
Uzunluk 31 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 16 kW Onan
Ana Motorlar 2 x 440 HP MAN Marine
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin
Triple Kabin 9
Twin Kabin

Cemre 4

Yat Hakkında:

Estetik ve şık görünümüyle gören herkesin taktirini toplayan Cemre 4 yat, 31 metrelik uzunluğuyla haşmetli bir duruşa sahip. Toplam 5 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personelimizin hizmet vereceği yatta, lüks ve konforlu bir tatil geçireceksiniz.

Toplamda 9 kabiniyle 18’e kadar olan nezih gruplarınızı ağırlayabilen Cemre 4, 9 adet triple kabin bulundurmaktadır. Şık mobilyalı ve tam donanımlı salonuyla yolcularımıza lüks ve konforlu bir yaşam alanı sunan yatımız, tatilinizi hoş kılmak için her türlü çabayı göstermektedir. Sizlere Akdeniz ve Ege’den inanılmaz lezzetler sunacak mutfağı tam ekipmanlıdır. Sizlere her türlü hizmeti rahatlıkla sağlayabilmektedir. Konuklarımızın ihtiyaçlarının en ince ayrıntılarına kadar düşünüldüğü yatımızda türk karasularında kullanılabilen internet bağlantısı da mevcuttur. 

Su sporları severlerin de bayılacağı yatımızda, kano, şnorkel ve balık tutma ekipmanları yer almaktadır. Yatımızdan istifade eden tatilcilerimiz suyun tadını doyasıya çıkarabileceklerdir.

Cemre 4 gulet ile tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Eğer sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanıp, sevdiklerinizle birlikte tatil yapmak istiyorsanız bu yatı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 1600 € / Günlük
Temmuz 2100 € / Günlük
Ağustos 2100 € / Günlük
Eylül 1700 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük